Залитий ноутбук - одна з найбільш поширених проблем, із якими звертаються до сервісних центрів.

залитий ноутбук

Швидка допомога при залитті ноутбука:

1. Вимкніть живлення, витягніть акумулятор. Не намагайтеся коректно завершити роботу в операційній системі, головне - це максимально швидко знеструмити ноутбук, щоб не сталося короткого замикання. 

2. Поверніть ноутбук клавіатурою вниз: аби рідина не потрапила на системну плату, екран та інші важливі компоненти

3. Сухою ганчіркою чи ватою насухо витріть Ваш гаджет. 

Вмикати ноутбук після цього не можна ні в якому разі, адже ризик короткого замикання все ще існує - і повністю зникне лише після детального розбору і чистки. Крім того, застояна рідина всередині ноутбука може викликати корозію (роз'їдання механічних частин внутрішніх компонентів), руйнування резисторів, конденсаторів, системної плати, втрату контактів у місцях з'єднань. А у випадку, якщо Ви пролили на ноутбук чай, каву, солодку воду чи пиво, ситуація лише погіршується. 

діагностувати ноутбук у Чернівцях

Відновлення ноутбуків після залиття їх рідиною варто довірити професіоналам і проводити в сервісному центрі Квант сервіс . Чим швидше буде проведена чистка ноутбука, тим дешевше і безболісніше ця прикра ситуація закінчиться для Вас. 

Команда авторизованого комп'ютерного центру Квант сервіс бажає, аби всі неполадки та неприємності, пов'язані з технікою, закінчувалися для Вас швидко і успішно - і з радістю прийде на допомогу. 


Чекаємо Вас за адресою: м. Чернівці, вул. Лесі Українки, 17

Телефон: +380(99)941-65-76,+380(95)684-00-34

Наш сайт:  kvant-service.com.ua