Квант Сервіс - це авторизований сервісний центр, що спеціалізується на ремонті комп’ютерної та цифрової техніки, фототехніки, оргтехніки та телевізорів. Сертифіковані майстри швидко та якісно налаштують та відремонтують Вашу техніку і нададуть професійну підтримку та консультацію. Нашою метою є вирішення проблем, пов'язаних з Вашою технікою за найкоротші терміни та за доступною ціною. Саме тому звертайтеся до нас і переконайтеся у цьому самі! 

Дуже поширеним є явище, коли техніка так і не пропрацювавши очікуваний термін ламається. І особливо прикро, коли це телефони, ноутбуки чи планшети, якими ми користуємося кожного дня. У такі моменти на допомогу приходять наші майстри з багаторічним досвідом роботи за плечима і оперативно визначають причину несправності та усувають проблему за лічені дні. 

Наша основна мета - виконати замовлення швидко, якісно та надійно, і тоді ваш гаджет працюватиме як тоді, коли ви вперше взяли його до рук. Для того, щоб задовільнити ваші потреби - ми виконуємо замовлення упродовж терміну та використовуємо для цього тільки якісні, сертифіковані та надійні комплектуючі.

І все це за доступними цінами!

Бренди з якими ми працюємо: Apple, ACER, ASUS, DELL, HP Pavillion\Presario, HP, Emashines, Fujitsu-Siemens Computers, Packard Bell, Gateway, 3Q, Gazer, X-Digital, Transcend, Bravis, Cogito, ERGO, Texet, Canon, Casio, Kodak, Nikon, Sigma, Sony, Longevita, Citizen, Norditalia, Netis.

Звертайтеся до нас, якщо виникли несправності з технікою, і ми з радістю допоможемо вам у цьому!