Відновлення ноутбуків після потрапляння рідини

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
Телефон
Вихідний
Закрито

Із появою ноутбуків користувачі ПК отримали практично необмежену свободу дій. Зникла необхідність постійно знаходитися на робочому місці чи дома, ноутбук можна взяти з собою в поїздку, на пікнік чи випити чашечку кави в улюбленому кафе, не виходячи при цьому з мережі. 

ремонт ноутбуків
ремонт ноутбуків

На жаль, існує й зворотній бік медалі. Внаслідок впливу різноманітних зовнішніх факторів зростає ризик того, що Ваш ноутбук може бути пошкоджений. 

Залитий ноутбук - одна з найбільш поширених проблем, із якими звертаються до сервісних центрів.

залитий ноутбук
залитий ноутбук

Швидка допомога при залитті ноутбука:

1. Вимкніть живлення, витягніть акумулятор. Не намагайтеся коректно завершити роботу в операційній системі, головне - це максимально швидко знеструмити ноутбук, щоб не сталося короткого замикання. 

2. Поверніть ноутбук клавіатурою вниз: аби рідина не потрапила на системну плату, екран та інші важливі компоненти

3. Сухою ганчіркою чи ватою насухо витріть Ваш гаджет. 

Вмикати ноутбук після цього не можна ні в якому разі, адже ризик короткого замикання все ще існує - і повністю зникне лише після детального розбору і чистки. Крім того, застояна рідина всередині ноутбука може викликати корозію (роз'їдання механічних частин внутрішніх компонентів), руйнування резисторів, конденсаторів, системної плати, втрату контактів у місцях з'єднань. А у випадку, якщо Ви пролили на ноутбук чай, каву, солодку воду чи пиво, ситуація лише погіршується. 

діагностувати ноутбук у Чернівцях
діагностувати ноутбук у Чернівцях

Відновлення ноутбуків після залиття їх рідиною варто довірити професіоналам і проводити в спеціалізованих сервісних центрах . Чим швидше буде проведена чистка ноутбука, тим дешевше і безболісніше ця прикра ситуація закінчиться для Вас. 

Команда авторизованого комп'ютерного центру "Квант сервіс" бажає, аби всі неполадки та неприємності, пов'язані з технікою, закінчувалися для Вас швидко і успішно - і з радістю прийде на допомогу. 

ремонт ноутбуків у Чернівцях
ремонт ноутбуків у Чернівцях
Ми в мережі
Наше відео
Ще відео