Відновлення ноутбуків після потрапляння рідини

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
Телефон
10:00 - 18:30
Закрито

Із появою ноутбуків користувачі ПК отримали практично необмежену свободу дій. Зникла необхідність постійно знаходитися на робочому місці чи дома, ноутбук можна взяти з собою в поїздку, на пікнік чи випити чашечку кави в улюбленому кафе, не виходячи при цьому з мережі. 

ремонт ноутбуків
ремонт ноутбуків

На жаль, існує й зворотній бік медалі. Внаслідок впливу різноманітних зовнішніх факторів зростає ризик того, що Ваш ноутбук може бути пошкоджений. 

Залитий ноутбук - одна з найбільш поширених проблем, із якими звертаються до сервісних центрів.

залитий ноутбук
залитий ноутбук

Швидка допомога при залитті ноутбука:

1. Вимкніть живлення, витягніть акумулятор. Не намагайтеся коректно завершити роботу в операційній системі, головне - це максимально швидко знеструмити ноутбук, щоб не сталося короткого замикання. 

2. Поверніть ноутбук клавіатурою вниз: аби рідина не потрапила на системну плату, екран та інші важливі компоненти

3. Сухою ганчіркою чи ватою насухо витріть Ваш гаджет. 

Вмикати ноутбук після цього не можна ні в якому разі, адже ризик короткого замикання все ще існує - і повністю зникне лише після детального розбору і чистки. Крім того, застояна рідина всередині ноутбука може викликати корозію (роз'їдання механічних частин внутрішніх компонентів), руйнування резисторів, конденсаторів, системної плати, втрату контактів у місцях з'єднань. А у випадку, якщо Ви пролили на ноутбук чай, каву, солодку воду чи пиво, ситуація лише погіршується. 

діагностувати ноутбук у Чернівцях
діагностувати ноутбук у Чернівцях

Відновлення ноутбуків після залиття їх рідиною варто довірити професіоналам і проводити в спеціалізованих сервісних центрах . Чим швидше буде проведена чистка ноутбука, тим дешевше і безболісніше ця прикра ситуація закінчиться для Вас. 

Команда авторизованого комп'ютерного центру "Квант сервіс" бажає, аби всі неполадки та неприємності, пов'язані з технікою, закінчувалися для Вас швидко і успішно - і з радістю прийде на допомогу. 

ремонт ноутбуків у Чернівцях
ремонт ноутбуків у Чернівцях
Ми в мережі
Наше відео
Ще відео