Заміна відеокарт на ноутбуці в Чернівцях

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
Телефон
10:00 - 18:30
Закрито

Неполадки, пов'язані з відеокартою, у власників ноутбуків виникають доволі часто. Продуктивності системи виявляється недостатньо для запуску окремих додатків. 

заміна відеокарти ЧернівціІз неможливістю запуску неактуальних для Вас програм можна змиритися. А як бути, коли не запускається оновлена версія улюбленої гри? В ситуації слабенька графічна система ноутбука серйозно зіпсує настрій не на один день. Чи можна замінити відеокарту так, щоб ліквідувати всі несправності?

Відповімо одразу: можна. Але є нюанси. 

По-перше, слід розібратися у тому, які відеокарти існують взагалі. А вони бувають кількох видів:

  • Вбудована відеокарта. Такі карти відносно дорогі, однак не володіють достатньою продуктивністю. Гаджет не має власного процесора і пам'яті, живлення отримує від центрального процесора. Карти такого типу самостійно замінити доволі важко, оскільки вони впаяні в материнську плату. Щоб їх замінити, потрібно або міняти сам процесор, або мати спеціальне обладнання для заміни. 
  • Дискретну відеокарту на слоті замінити відносно легко. Карти такого типу дають непогану продуктивність, плюс підлягають апргрейду. 
Заміна відеокарт на ноутбуці в Чернівцях, фото-1

На дискретних відеокартах зупинимось детальніше. Теоретично їх справді можна відносно легко замінити самостійно, проте на практиці цей процес може виявитися складнішим. Існують певні обмеження, наприклад в сумісності. Процесор може бути сумісним з двома-трьома моделями відеокарт, і якщо Ви це не врахуєте і оберете відеокарту не тієї моделі, це може просто-напросто привести до поломки Вашого гаджета. 

ремонт ноутбуків Чернівці
ремонт ноутбуків Чернівці

Отже, для того, щоб замінити відеокарту на ноутбуці і таким чином підвищити його продуктивність, потрібно спершу визначити, який у Вас тип відеокарти, дискретна чи вбудована. У випадку, якщо дискретна, теоретично Ви можете замінити відеокарту власноруч, вбудовану - ні. Однак ми б радили Вам приборкати свій дух юного дослідника і конструктора, а довірити цю нелегку справу фахівцям. Тим більше, що кваліфіковані спеціалісти з авторизованого комп'ютерного центру "Квант сервіс" з радістю прийдуть Вам на допомогу. 

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео